Bilety MPK sp. z o.o. w Legnicy przez Internet


Bilety MPK sp. z o.o. w Legnicy przez Internet

 1. Zakup biletu jednoprzejazdowgo oraz okresowego z wykorzystaniem aplikacji.

  Darmowa aplikacja dostępna jest na smartfony Android, iPhone oraz Windows Phone i Mobile. Podczas kontroli wystarczy pokazać kontrolerowi bilet na ekranie smartfona. zbiletem.pl umożliwia też sprawdzenie czy mamy ważny bilet w przypadku kiedy rozładuje nam się bateria w smartfonie  Płatności mobilne w aplikacji zbiletem. 2. Zakup biletu okresowego poprzez stronę internetową.

  www.zbiletem.pl to sklep internetowy, w którym podróżni mogą kupić bilety w każdej chwili, bez konieczności rejestracji i bez żadnych formalności. Bilety dostępne są w takich samych cenach jak w tradycyjnych punktach sprzedaży. Nośnikiem biletu okresowego jest smartfon.

  Wystarczy wejść na stronę www.zbiletem.pl/legnica, wybrać właściwy bilet i zapłacić przelewem lub kartą.

  Możemy kupować bilety zarówno dla siebie jak i innych osób, na przykład dla dziecka. Płatności realizowane są na bezpiecznych stronach operatora płatności PayU.

  Wszystkie informacje na temat usługi dostępne są na stronie internetowej www.zbiletem.pl

  Platforma zbiletem.pl działa już z powodzeniem w kilku innych miastach w Polsce. Legnica jest pierwszym miastem na Dolnym Śląsku, które zdecydowało się dołączyć do systemu łączącego zakup biletu na stronie internetowej z wygodnym korzystaniem z niego w smartfonie.
Jak to działa?


Więcej...
Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Legnicy